Freelancer Web Hizmetleri, Dijital Grafik, Dijital Pazarlama ve Danışmanlık

Fikrinizin ve İşinizin Dijitale Dönüştüğü Nokta
Evet! Doğru yerdesiniz çünkü; Sizi yani Fikrinizi ve İşinizi bildiklerinizden daha fazla olabilmesi için burdayım.
Sizinle çalışarak birlikte iyi işler çıkarabilmemizin en temelinde konusunda uzman ve yetenekli olduğum hizmetlerin ve genellikle proje ya da iş bazlı çalışıtığımdan size daha çok vakit ayırabilmemdir.

PortfolyoReferanslar

Merhabalar Frelancer bir çalışan olarak; aşağıda listelediğim konularda kendimi geliştirmeye devam etmekle birlikte 100 üzeri müşteri protfoyum ve 10 seneyi akşın tecrübemle hizmet vermeye devam ediyorum.

Web Hizmetleri

Domain(Alan Adı)
Hosting(Disk Alanı)
Web Tasarım ve Yazılım
Web ve Mobil Uygulama

Dijital Pazarlama

Seo Optimizasyonu
E-Ticaret Sistemleri
Online PR Çalışmaları
Sosyal Medya Danışmanlığı

Dijital Grafik

Grafik Tasarım
Video Çekimleri
Fotoğraf Çekimleri
3D Sanal Tur Çekimleri

Danışmanlık Hizmetleri

Marka Yönetimi
İçerik Yönetimi
Kullanıcı Eğitimleri
Sistem Teknik Yönetimi

Size biraz kendimi tanıtayım. Karadenizin bol yağışlı ve bol yeşillikli olan ve çay ile meşhur yerleşkesi RİZE’dedoğdum.Rize (Antik Yunanca: Ριζαίον (Rizeon), Yunanca: Ριζούντα (Rizunda) Lazca: რიზინი“Rizini”), Karadeniz Bölgesi’nin Doğu Karadeniz bölümünde yer alan bir şehirdir.Doğuda Çayeli ve Güneysu ile, güneyde İkizdere, batıda Derepazarı ve Kalkandere, kuzeyde Karadeniz ile çevrilidir.
İlkokul, ortaokul ve Lise eğitimimi Rize’de tamamladım. Liseyi Hasan Kemal Yardımcı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Bilişim Teknolojileri -Veri Tabanı Görsel Programlama üzerine bitirdim. Kendimi bilişim sektöründe geliştirdim ve geliştirmekteyim. Lise hayatım boyunca bir çok firmada çalıştım.

Üniversiteyi Elazığ Fırat Üniversitesi Elektrik Elektronik Mühendisiliği Üzerinde okumaktayım.Fırat Üniversitesi Elazığ merkezde bulunan bir devlet üniversitesidir. İlk olarak 1967 yılında Elazığ Yüksek Teknik Okulu olarak açılmıştır. Aynı yıl içinde Ankara Üniversitesi Senatosu’nun Elazığ Veteriner Fakültesi’nin kurulmasını öngören kararı Milli Eğitim Bakanlığı’nca onaylanmıştır. Teknik Yüksekokul, 1184 Sayılı Kanunla 1969 yılında Elazığ Devlet Mühendislik ve Mimarlık Akademisi’ne (EDMMA) dönüşmüş, Veteriner Fakültesi de 1970 yılında Ankara Üniversitesi’ne bağlı olarak öğretime açılmıştır. Kuruluşu 11 Nisan 1975 tarih ve 1873 Sayılı Kanunla gerçekleşen Fırat Üniversitesi’nin çekirdeğini Fırat Üniversitesi Veteriner Fakültesi oluşturmuştur. 1975–1976 eğitim öğretim yılında Fen-Edebiyat Fakülteleri’nin de ilavesiyle üniversite, eğitim ve öğretime üç fakülte ile başlamıştır. EDMMA (Elazığ Devlet Mühendislik ve Mimarlık Akademisi) ise Mühendislik Fakültesi’ne dönüştürülerek üniversite bünyesinde yer almıştır.

Bilgisayarın Teknik Donanımı Üzerinde kendimi çok iyi geliştirdim. Teknik konularda parça tamiri, devre tamiri yapabilirim.Yazılım Konusunda C# ve Delphi bilgim var. Web tasarım konusunda WordPress ve Php ve Dreamweaver bilgim var. Grafik tasarım konusunda AdobePhotoshop ve Logo Maker ve AdobeIllustrator ve AutoCAD ve Corel Draw bilgim var. Ayrıca Office programlarına hakimim. Elektronik devre tamiri ve elektrik konuları üzerine bilgim vardır.